SKU
1141842
FLEXALIGHTING PWE1123 KOL EVO ROUND LED 500mA 6W 600lm 3000K CRI>98 IP44 white
€98.71
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | FLEXA LIGHTING |
|---|---|
| Height: | 6.2 cm |
| Diameter: | 3.8 cm |
| Color: | White |
| Wattage: | 6 W |
| IP Rating: | IP44 |
| Lumens: | 600 lm |
| CRI: | >95 |
| Beam Angle: | 45 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
FLEXALIGHTING PWE1123 KOL EVO ROUND LED 500mA 6W 600lm 3000K CRI>98 IP44 white