SKU
1148477
FERMAX F01571 1/W Smart Video WAY-FI 7'' KIT IK07 IP44
€429.74
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | FERMAX |
|---|---|
| Width: | 9.4 cm |
| Height: | 16.4 cm |
| Color: | White |
| IP Rating: | IP44 |
| IK Ranking: | 7 |
| Dimmable: | N/A |
| Technology: | Smart |
| Weight: | 2.5 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
2-wire setup
HD night vision
Alexa/Google: talk, view, unlock
Photo/video via monitor or phone
HD night vision
Alexa/Google: talk, view, unlock
Photo/video via monitor or phone