SKU
1132425
FERMAX 9469 DUOX PLUS VEO-XL WIFI 7" MONITOR
€291.28
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | FERMAX |
|---|---|
| Width: | 1 cm |
| Height: | 21 cm |
| Length: | 24 cm |
| Color: | Matt White |
| Wattage: | 9.9 W |
| Dimmable: | N/A |
| Technology: | Smart |
| Weight: | 0.5 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Technology: DUOX PLUS
Audio/Video Color
Compatible with iOS & Android
Audio/Video Color
Compatible with iOS & Android