SKU
1124488
F-TRONIC 7340139 E125 JUNCTION BOX 7.5X7.5X4cm IP54 grey
€0.89
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | F-TRONIC |
|---|---|
| Width: | 4 cm |
| Height: | 7.5 cm |
| Length: | 7.5 cm |
| Color: | Grey |
| Decoration Colour: | Grey |
| IP Rating: | IP54 |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | PE, recyclable |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
With up to 12 self sealing cut cable inlets for cables up to 5 x 2.5mm²