SKU
1124490
F-TRONIC 7340044 E114 JUNCTION BOX 10X10X4xcm IP54 grey
€1.07
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | F-TRONIC |
|---|---|
| Width: | 4 cm |
| Height: | 10 cm |
| Length: | 10 cm |
| Color: | Grey |
| Decoration Colour: | Grey |
| IP Rating: | IP54 |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | PE housing, PP cover, recyclable |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
With up to 12 self sealing cut cable inlets for cables up to 5 x 2.5mm132