SKU
1110871
ERAL L97226N00 OVAL T8 10W 48LED 1124lm 120lm/W N 4000K 2-0" IP33 -AMAZING -
€4.76
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ERAL S.R.L. |
|---|---|
| Length: | 58.8 cm |
| Color: | White |
| Wattage: | 10 W |
| IP Rating: | IP33 |
| Lumens: | 1124 lm |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Lamp Type: | T8 |
| LampBase: | G13 |
| Technology: | LED |
| Energy Efficiency Level: | A+ |
| Weight: | 0.25 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Energy class : A+
Warranty : 5 years
Warranty : 5 years