SKU
1110869
ERAL L96920C00 OVAL T8 20W 88LED 2112lm 120lm/W 6000K IP33 -AMAZING-
€6.55
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ERAL S.R.L. |
|---|---|
| Length: | 119.8 cm |
| Color: | White |
| Wattage: | 20 W |
| IP Rating: | IP33 |
| Lumens: | 2112 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 6000 K |
| Lamp Type: | T8 |
| LampBase: | G13 |
| Technology: | LED |
| Energy Efficiency Level: | A+ |
| Weight: | 0.5 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Energy class : A+
Lifetime 40000h
Warranty : 5 years
Lifetime 40000h
Warranty : 5 years