SKU
1150623
Dim 67220B/W/V Outdoor Ceiling Light Plafo CCT 35W ⌀35cm White
€51.16
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ONE LIGHT LTD |
|---|---|
| Height: | 5.5 cm |
| Diameter: | 35 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 35 W |
| IP Rating: | IP65 |
| IK Ranking: | 10 |
| Lumens: | 3675 lm |
| CRI: | >80 |
| Dimmable: | NO |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | PC |
| Technology: | SMD LED |
| Weight: | 1.46 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
With non-dimmable LED driver
Light color:Warm White 3000K or Neutral White 4000K or Cool White 6000K
Light color:Warm White 3000K or Neutral White 4000K or Cool White 6000K