SKU
1152646
DIM 7028CE/B/V FLOODLIGHT DOB LED CCT 150W 15000lm 3000K/4000K/6500K IK06 IP65 black
€59.69
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ONE LIGHT LTD |
|---|---|
| Width: | 27.3 cm |
| Height: | 3 cm |
| Length: | 32.7 cm |
| Color: | black |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 150 W |
| IP Rating: | IP65 |
| IK Ranking: | 6 |
| Lumens: | 15000 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 110 |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | Aluminium, glass |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Color temperature: 3000K/4000K/6500K