SKU
1150639
DIM 70112/B/V LIGHT POLE CCT LED 25W/40W/60W/75W 8250lm 2700K/3300K/4000K IK08 IP66 BLACK
€309.88
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ONE LIGHT LTD |
|---|---|
| Height: | 5.3 cm |
| Diameter: | 4.5 cm |
| Color: | black |
| Decoration Colour: | Black |
| Voltage: | 120-240V |
| IK Ranking: | 8 |
| Lumens: | 8250 lm |
| CRI: | >80 |
| Dimmable: | NO |
| Material: | Die cast |
| Technology: | LED |
| Weight: | 9.3 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Power (Watts): 25W-40W-60W-75W
Output: 1730mA
Color Temperature: 2700K-3300K-4000K
For Outdoor Use
Output: 1730mA
Color Temperature: 2700K-3300K-4000K
For Outdoor Use
EXPLORE
Related Products