SKU
1147285
DIM 70044 BATTERY WALL LED 35lm 3000K WITH MOTION SENSOR white
€9.89
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ONE LIGHT LTD |
|---|---|
| Width: | 7.5 cm |
| Height: | 3.3 cm |
| Length: | 7.5 cm |
| Color: | White |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 35 lm |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Weight: | 0.09 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Complete with 3xAAA batteries
For Indoor Use
For Indoor Use
EXPLORE
1147285