SKU
1152784
DIM 67470A/B/V BOLLARD LED CCT 250mA 10W 500lm 3000K/3500K/4000K IK10 IP65 black
€93.80
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ONE LIGHT LTD |
|---|---|
| Width: | 8 cm |
| Height: | 80 cm |
| Length: | 12 cm |
| Color: | black |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 10 W |
| IP Rating: | IP65 |
| IK Ranking: | 10 |
| Lumens: | 500 lm |
| CRI: | >80 |
| Dimmable: | N/A |
| Milli Amperes: | 250 |
| Material: | Aluminium |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Color temperature: 3000K/3500K/4000K