SKU
1155369
DIM 63200NB/V INDUSTRIAL & FLOODLIGHTS SMD LED CCT 30000lm IK09 IP65 black
€85.16
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ONE LIGHT LTD |
|---|---|
| Height: | 16 cm |
| Diameter: | 31 cm |
| Color: | black |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 2.9 W |
| IP Rating: | IP65 |
| IK Ranking: | 9 |
| Lumens: | 30000 lm |
| CRI: | >80 |
| Dimmable: | NO |
| Material: | Aluminium, PC |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Wattage: 100W/150W/200W
Color temperature: 3000K/4000K/5000K
Beam angle: 70/90/110deg
Color temperature: 3000K/4000K/5000K
Beam angle: 70/90/110deg