SKU
1127814
DIM 63126/CU PENDANT E27 20W copper
€7.59
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ONE LIGHT LTD |
|---|---|
| Height: | 200 cm |
| Diameter: | 10 cm |
| Number Of Lamps Elements: | 1 |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 20 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E27 |
| Weight: | 0.345 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamp is not included
Suitable for shade or glass
Height max : 200cm
Base diameter : 10cm
Suitable for shade or glass
Height max : 200cm
Base diameter : 10cm