SKU
1150612
DIM 62006D/W/V PLAFO CCT LED 50W 4000lm 2800K/3200K/4000K WHITE
€99.66
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ONE LIGHT LTD |
|---|---|
| Height: | 2.7 cm |
| Diameter: | 60 cm |
| Color: | White |
| Decoration Colour: | White |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 50 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 4000 lm |
| CRI: | >80 |
| Dimmable: | NO |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | ABS |
| Technology: | SMD LED |
| Weight: | 3.1 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Color Temperature: 2800K-3200K-4000K
Light Efficiency: 80lm/W
For Indoor Use
Light Efficiency: 80lm/W
For Indoor Use
EXPLORE
Related Products