SKU
1153427
DIM 60208D/B/V SQUARE MIRROR LED CCT 20W/16W DEFOG 1600lm 3000K-6500K IP44 black
€196.12
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ONE LIGHT LTD |
|---|---|
| Width: | 3.8 cm |
| Height: | 80 cm |
| Length: | 60 cm |
| Color: | black |
| Voltage: | 200-240V |
| Wattage: | 20 W |
| IP Rating: | IP44 |
| Lumens: | 1600 lm |
| CRI: | >80 |
| Dimmable: | YES |
| Material: | Aluminium, glass |
| Weight: | 8.5 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
CCT adjustable 3000-6500K
Wattage: 20W LED/16W DEFOG
Wattage: 20W LED/16W DEFOG