SKU
1153424
DIM 60208C/W/V ROUND MIRROR LED CCT 20W/16W DEFOG 1600lm 3000K-6500K IP44 white
€170.55
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ONE LIGHT LTD |
|---|---|
| Width: | 3.8 cm |
| Diameter: | 60 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 20 W |
| IP Rating: | IP44 |
| Lumens: | 1600 lm |
| CRI: | >80 |
| Dimmable: | YES |
| Weight: | 6 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
CCT adjustable 3000K-6500K
Wattage: 20W LED/16W DEFOG
Wattage: 20W LED/16W DEFOG