SKU
1154320
DIM 42112AA/W/V VARIABLE LINEAR SPOTS FOR MAGNETIC PROFILE FOR MINI/MAXI LED CCT 48V 12W 960lm white
€34.18
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ONE LIGHT LTD |
|---|---|
| Width: | 2.4 cm |
| Height: | 2.9 cm |
| Length: | 24.6 cm |
| Color: | White |
| Wattage: | 12 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 960 lm |
| CRI: | >90 |
| Beam Angle: | 50 |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Aluminium |
| Weight: | 0.26 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Color temperature: 3000K/ 3500K/ 4000K
Suitable for MINI and MIDI magnetic profiles.
Suitable for MINI and MIDI magnetic profiles.