SKU
1115156
DIM 0990/B SUSPENSION ROPE WIRE E27 IP20 WITH black BASE
€23.72
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ONE LIGHT LTD |
|---|---|
| Height: | 3.5 cm |
| Diameter: | 11 cm |
| Color: | black |
| Decoration Colour: | Beige |
| Number Of Lamps Elements: | 1 |
| Voltage: | 100-240V |
| Wattage: | 50 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E27 |
| Material: | Rope, metal |
| Technology: | LED |
| Weight: | 0.427 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamp is not included
Maximum height: 2m
Maximum height: 2m