SKU
1142066
CUBALUX 77-0058 EMPHASIS LED STRIP 24V 9.6W/m 908lm/m 3000K IP67 120leds/m 5m/roll
€70.19
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | CUBALUX |
|---|---|
| Width: | 1.04 cm |
| Height: | 0.01 cm |
| Length: | 500 cm |
| Voltage: | 24V |
| Wattage: | 49 W |
| IP Rating: | IP67 |
| Lumens: | 4540 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | YES |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.6 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Energy class : F