SKU
1139781
CUBALUX 50-0080 TWRA RGB LED STRIP LED 24VDC 14.4W/m 120/286/60lm/m RGB IP65 60LEDs/m 5m/ROLL
€63.57
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | CUBALUX |
|---|---|
| Width: | 1 cm |
| Length: | 500 cm |
| Voltage: | 24VDC |
| Wattage: | 72 W |
| IP Rating: | IP65 |
| Lumens: | 1430 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 120 |
| Dimmable: | YES |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.6 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
With silicone spray
Lifetime: 20,000h
3M tape
Lifetime: 20,000h
3M tape