SKU
1139779
CUBALUX 50-0072 TWRA RGB LED STRIP LED 24VDC 7.2W/m 60/143/30lm/m RGB IP65 30LEDs/m 5m/ROLL
€43.68
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | CUBALUX |
|---|---|
| Width: | 1 cm |
| Height: | 2.3 cm |
| Length: | 500 cm |
| Voltage: | 24VDC |
| Wattage: | 36 W |
| IP Rating: | IP65 |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 120 |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.6 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
With silicone spray
3M double face tape
3M double face tape