SKU
1139778
CUBALUX 50-0071 TWRA RGB LED STRIP LED 24VDC 7.2W/m 60/143/30lm/m RGB 30LEDs/m 5m/ROLL
€37.07
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | CUBALUX |
|---|---|
| Width: | 1 cm |
| Height: | 0.23 cm |
| Length: | 500 cm |
| Voltage: | 24VDC |
| Wattage: | 36 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 715 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 120 |
| Dimmable: | YES |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.6 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Energy class : F
3M double face tape
3M double face tape