SKU
1139777
CUBALUX 50-0070 TWRA LED STRIP 24VDC 12W/m 1068lm/m 3000K IP65 30LEDs/m WITH SILICONE SPRAY 5m/ROLL
€33.13
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | CUBALUX |
|---|---|
| Width: | 1 cm |
| Height: | 0.15 cm |
| Length: | 500 cm |
| Voltage: | 24VDC |
| Wattage: | 60 W |
| IP Rating: | IP65 |
| Lumens: | 5340 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | YES |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.6 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
3M double face tape