SKU
1139770
CUBALUX 50-0063 TWRA LED STRIP 24VDC 6W/m 510lm/m 4000K IP65 30LEDs/m WITH SILICONE SPRAY 5m/ROLL
€27.81
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | CUBALUX |
|---|---|
| Width: | 1 cm |
| Height: | 0.15 cm |
| Length: | 500 cm |
| Voltage: | 24VDC |
| Wattage: | 60 W |
| IP Rating: | IP65 |
| Lumens: | 2550 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 120 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | YES |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Energy Efficiency Level: | G |
| Weight: | 0.6 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime: 20,000h
3M double face tape
3M double face tape