SKU
1139727
CUBALUX 50-0061 TWRA LED STRIP 24VDC 6W/m 474lm/m 3000K 30LEDs/m 5m/ROLL
€19.87
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | CUBALUX |
|---|---|
| Width: | 1 cm |
| Height: | 0.15 cm |
| Length: | 500 cm |
| Voltage: | 24VDC |
| Wattage: | 30 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 2370 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 120 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | YES |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Energy Efficiency Level: | G |
| Weight: | 0.6 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Energy class : G
3M double face tape
3M double face tape