Last Pieces
SKU
1125476
CRISTALUZ 27009/31O SICILIA LED 9W 964lm 2800K 24K gold plated AMAZING
€128.52
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | CRISTALUZ |
|---|---|
| Width: | 9 cm |
| Height: | 31 cm |
| Diameter: | 31 cm |
| Decoration Colour: | Gold |
| Number Of Lamps Elements: | 1 |
| Voltage: | 200-240V |
| Wattage: | 9 W |
| Lumens: | 964 lm |
| Color Temperature: | 2800 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Steel mesh |
| Technology: | LED |
| Weight: | 0.6 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Embedded LED, LAST SHOWROOM PIECES