Last Pieces
SKU
1124356
CREATIVE CABLES KRM576FRATERM BASE WITH 7 HOLES METAL COPPER D:12cm H:2.5cm
€26.58
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | CREATIVE-CABLES |
|---|---|
| Height: | 2.5 cm |
| Diameter: | 12.5 cm |
| Color: | Copper |
| Number Of Lamps Elements: | 7 |
| Voltage: | 220-240V |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | Metal |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
CREATIVE CABLES KRM576FRATERM BASE WITH 7 HOLES METAL COPPER D:12cm H:2.5cm