SKU
1124343
CREATIVE CABLES KRM574FVBOTERM ROUND BASE WITH 4 HOLES matt white
€15.50
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | CREATIVE-CABLES |
|---|---|
| Height: | 2.5 cm |
| Diameter: | 12 cm |
| Color: | Matt White |
| Number Of Lamps Elements: | 4 |
| Voltage: | 220-240V |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | Metal |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
CREATIVE CABLES KRM574FVBOTERM ROUND BASE WITH 4 HOLES matt white