SKU
1124336
CREATIVE CABLES ES18G125DR GLOBE DREAM RETRO G125 E27 MAX.4W 100lm 2200K red/blue
€22.21
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | CREATIVE-CABLES |
|---|---|
| Height: | 17.2 cm |
| Diameter: | 12.5 cm |
| Color: | Multicolour |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 4 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 100 lm |
| Color Temperature: | 2200 K |
| Dimmable: | YES |
| Lamp Type: | G125 |
| LampBase: | E27 |
| Technology: | LED |
| Weight: | 0.019 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
CREATIVE CABLES ES18G125DR GLOBE DREAM RETRO G125 E27 MAX.4W 100lm 2200K red/blue