SKU
1124333
CREATIVE CABLES 8057730142533 PDMPNRAE2710RM PENDANT SUNSPENDED E27
€28.56
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | CREATIVE-CABLES |
|---|---|
| Height: | 100 cm |
| Diameter: | 12 cm |
| Color: | Copper |
| Decoration Colour: | Black |
| Number Of Lamps Elements: | 1 |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 57 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E27 |
| Material: | Metal, Bakelite |
| Technology: | LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamp is not included
Cable length : 100cm
Cable length : 100cm