SKU
1124334
CREATIVE CABLES 8057730040419 PDMPNVBE2710RZ08 PENDANT SUNSPENDED E27 white base with fucshia cable
€19.82
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | CREATIVE-CABLES |
|---|---|
| Height: | 100 cm |
| Diameter: | 12 cm |
| Color: | Fucsia |
| Decoration Colour: | White |
| Number Of Lamps Elements: | 1 |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 60 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E27 |
| Material: | Metal, Bakelite |
| Technology: | LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamp is not included
Cable length : 100cm
Cable length : 100cm