Last Pieces
SKU
1116323
COUNTRYWIDE LED FILAMENT A67 B22 8W 1030lm 3000K 25000h clear glass
€10.02
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | COUNTRYWIDE ELECTRONICS |
|---|---|
| Color: | Clear |
| Voltage: | 220-240AC |
| Wattage: | 8 W |
| Lumens: | 1030 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | A67 |
| LampBase: | B22 |
| Technology: | LED |
| Energy Efficiency Level: | A++ |
| Weight: | 0.011 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Energy class : A++
Lifetime 25000h
Lifetime 25000h