SKU
1116325
COUNTRYWIDE LED FILAMENT A60 B22 4W 470lm 3000K clear glass
€0.71
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | COUNTRYWIDE ELECTRONICS |
|---|---|
| Diameter: | 6 cm |
| Color: | Clear |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 4 W |
| Lumens: | 470 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | A60 |
| LampBase: | B22 |
| Technology: | LED |
| Energy Efficiency Level: | A++ |
| Weight: | 0.01 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Energy class : A++
Lifetime 25000h
Lifetime 25000h