Last Pieces
SKU
1115074
COSMO LUCE 506643.208 SKYLINE 8LED 64W 8600lm 4000K IP66 IK10 grey
€365.98
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | COSMOLUCE |
|---|---|
| Color: | Grey |
| Wattage: | 64 W |
| IP Rating: | IP66 |
| IK Ranking: | 10 |
| Lumens: | 8600 lm |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
PART : POST LIGHT HEAD ONLY