Last Pieces
SKU
1122731
CLEONI 1267PL1AP27/RAL7006/4000K ABA 1000 LED 125W 14300lm 4000K RAL7006 white -AMAZING-
€571.50
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | CLEONI |
|---|---|
| Height: | 9 cm |
| Diameter: | 100 cm |
| Color: | White |
| Decoration Colour: | White |
| Number Of Lamps Elements: | 1 |
| Voltage: | 230V |
| Wattage: | 125 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 14300 lm |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | NO |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Steel |
| Technology: | LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Embedded LED