Last Pieces
SKU
1122730
CLEONI 1267PH1AP15/RAL7006/4000K ABA 800 LED 77W 8800lm 4000K RAL7006 white -AMAZING-
€419.39
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | CLEONI |
|---|---|
| Height: | 9 cm |
| Diameter: | 80 cm |
| Color: | White |
| Decoration Colour: | White |
| Number Of Lamps Elements: | 1 |
| Voltage: | 230V |
| Wattage: | 77 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 8800 lm |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | NO |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Steel |
| Technology: | LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Embedded LED