SKU
1130507
Beacon 213041 Ceiling Fan Lucci Air Whitehaven - 6 Speeds 35W Black
€310.76
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | BEACON LIGHTING |
|---|---|
| Height: | 30 cm |
| Diameter: | 142 cm |
| Color: | black |
| Number Of Lamps Elements: | 1 |
| Voltage: | 240V |
| Wattage: | 35 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | ABS |
| Weight: | 6.8 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Airflow: 200 m³/min
Ceiling pitch: max. 15 °
Remote control included
For indoor use
Ceiling pitch: max. 15 °
Remote control included
For indoor use
EXPLORE
Related Products