SKU
1103676
BLV LICHT 120522 UV-P 4W 12V GU5.3 51/24 SYNERGY LED 4200K
€100.21
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | BLV Licht und Vakumtechnik |
|---|---|
| Color: | Crystal |
| Voltage: | 12V |
| Beam Angle: | 24 |
| Color Temperature: | 4200 K |
| Lamp Type: | MR16 |
| LampBase: | GU5.3 |
| Energy Efficiency Level: | A++ |
| Weight: | 1 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Energy class : A+++
Lifetime 50000h
Track lighting , recessed lighting Accent lighting
Lifetime 50000h
Track lighting , recessed lighting Accent lighting