Last Pieces
SKU
1146810
BLUEVISION S2835L120V24WW30K85IP67-8-N-006012 NEON LED 24VDC 14.4W/m 590lm/m 3000K IP67 CRI>85
€55.53
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | BLUEVISION |
|---|---|
| Length: | 500 cm |
| Voltage: | 24VDC |
| IP Rating: | IP67 |
| Lumens: | 590 lm |
| CRI: | >85 |
| Beam Angle: | 115 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Weight: | 0.3 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Wattage: 14.4W/m
120 leds/m
With 2pcs OF SILICONE END CAPS
120 leds/m
With 2pcs OF SILICONE END CAPS