SKU
1133100
BLUEVISION S2835L120Q24WW27K85IP67-12-N-016015 NEON STRIP DC24V 9.6W/m 466lm/m 2700K CRI>85
€345.10
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | BLUEVISION |
|---|---|
| Width: | 1.6 cm |
| Height: | 1.5 cm |
| Length: | 1000 cm |
| Voltage: | 24VDC |
| Wattage: | 96 W |
| IP Rating: | IP67 |
| IK Ranking: | 8 |
| Lumens: | 4660 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 115 |
| Color Temperature: | 2700 K |
| Dimmable: | YES |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Silicon |
| Weight: | 0.29 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Length : 10m
Anti UV, FLEXIBLE
Flame and UV resistant
Anti UV, FLEXIBLE
Flame and UV resistant