SKU
1131938
BLUEVISION S2835L120Q24WW24K9IP67-012020 NEON STRIP 24VDC 9.6W/m 236Lm/m 2400K IP67 IK08
€130.45
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | BLUEVISION |
|---|---|
| Length: | 2000 cm |
| Voltage: | 24VDC |
| IP Rating: | IP67 |
| IK Ranking: | 8 |
| Lumens: | 236 lm |
| Beam Angle: | 115 |
| Color Temperature: | 2400 K |
| Dimmable: | YES |
| Material: | Silicone |
| Weight: | 5.32 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Wattage: 9.6W/m
Flame, UV, Solvents, Saltwater Resistant
Flexible
Cuttable
Flame, UV, Solvents, Saltwater Resistant
Flexible
Cuttable