SKU
1125806
BLS BLS180520-F-04RGBW FLASHLIGHT CHANGEABLE CHRISTMAS/HALLOWEEN/BIRTHDAYS 4W RGBW -AMAZING-
€11.90
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | UNILUMIN |
|---|---|
| Width: | 7 cm |
| Height: | 7 cm |
| Length: | 24 cm |
| Decoration Colour: | Black |
| Voltage: | 5V |
| Wattage: | 4 W |
| IP Rating: | IP65 |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | Enviromental ABS |
| Technology: | LED |
| Weight: | 0.4 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime 20000h
Christmas / HalloWeen / Birthdays Lithium battery not included
Christmas / HalloWeen / Birthdays Lithium battery not included