Last Pieces
SKU
1007684
BELFIORE 7908.108.41.00.9 AP CONO WALL FIXTURE E27 white
€38.02
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | BELFIORE |
|---|---|
| Width: | 13 cm |
| Height: | 13 cm |
| Length: | 28 cm |
| Decoration Colour: | White |
| Number Of Lamps Elements: | 1 |
| LampBase: | E27 |
| Material: | Ceramic, glass |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
BELFIORE 7908.108.41.00.9 AP CONO WALL FIXTURE E27 white