SKU
1005902
ANSELL A100GC GLASS BULKHEAD E27 IP65 IK07 (FOR ROTISSERIE)
€20.83
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ANSELL LIGHTING |
|---|---|
| Width: | 11.5 cm |
| Height: | 11.5 cm |
| Length: | 24 cm |
| Number Of Lamps Elements: | 1 |
| Wattage: | 100 W |
| IP Rating: | IP65 |
| LampBase: | E27 |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamp is not included
D:24x11.5x11.5cm
D:24x11.5x11.5cm