Last Pieces
SKU
1128361
ANDROMEDA LIGHTING 86K000 PENDANT E27 MAX.100W IP53 BLACK OXIDATION
€248.94
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ANDROMEDA LIGHTING |
|---|---|
| Height: | 24 cm |
| Diameter: | 24 cm |
| Color: | black |
| Number Of Lamps Elements: | 1 |
| Wattage: | 100 W |
| IP Rating: | IP53 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E27 |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamp is not included
Chain length : 46cm
Chain length : 46cm