Last Pieces
SKU
1128357
ANDROMEDA LIGHTING 70 PENDANT E27 MAX.75W IP44 brass
€168.34
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ANDROMEDA LIGHTING |
|---|---|
| Height: | 26 cm |
| Diameter: | 26 cm |
| Decoration Colour: | Brass |
| Number Of Lamps Elements: | 1 |
| Wattage: | 75 W |
| IP Rating: | IP44 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E27 |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamp is not included
Chain length : 43cm
For covered outdoor use
Chain length : 43cm
For covered outdoor use