SKU
1121129
ANDROMEDA LIGHTING 41 WALL LIGHT ROUND G9 MAX.40W IP54 brass
€26.18
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ANDROMEDA LIGHTING |
|---|---|
| Height: | 3.5 cm |
| Diameter: | 11 cm |
| Color: | Brass |
| Wattage: | 40 W |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | G9 |
| Material: | brass |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
ANDROMEDA LIGHTING 41 WALL LIGHT ROUND G9 MAX.40W IP54 brass