Last Pieces
SKU
1129897
ANDROMEDA LIGHTING 40 APLIKA E14 MAX.60W IP53 brass
€91.37
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ANDROMEDA LIGHTING |
|---|---|
| Height: | 22 cm |
| Length: | 15 cm |
| Diameter: | 13 cm |
| Color: | Brass |
| Number Of Lamps Elements: | 1 |
| Wattage: | 60 W |
| IP Rating: | IP53 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E14 |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamp is not included