SKU
1128353
ANDROMEDA LIGHTING 300 BOLLARD E14 MAX.60W IP53 nickel matt
€124.44
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | ANDROMEDA LIGHTING |
|---|---|
| Height: | 50 cm |
| Diameter: | 13 cm |
| Color: | Nickel |
| Number Of Lamps Elements: | 1 |
| Wattage: | 60 W |
| IP Rating: | IP53 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E14 |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamp is not included